4.C soutěží - Mladý záchranář v akci

Obrzek - 4.C soutěží - Mladý záchranář v akci     „Mladý záchranář v akci“ je soutěž pořádaná Hasičským záchranným sborem Jihočeského kraje a Krajským ředitelstvím policie Jihočeského kraje, která doplňuje výuku Ochrana člověka za mimořádných událostí.

 

Jedná se v 1. kole o internetovou soutěž. Během března a dubna 3 týmy (Game team, Sněženky a Kočky v akci) z naší třídy plní různé úkoly z oblasti bezpečnosti v dopravě, významu policie, ochrany zdraví, manipulace s  nebezpečnými látkami, jak se zachovat při požáru, úniku nebezpečných látek a při dalších mimořádných událostech.

Do krajského finále v Českých Budějovic následně  postupuje 6 nejlepších týmů z dané kategorie, kde se plní úkoly praktického zaměření. Držme všem soutěžícím palce, ať se jim daří!

 

Obrzek - 4.C soutěží - Mladý záchranář v akci

 

Obrzek - 4.C soutěží - Mladý záchranář v akci

 

Obrzek - 4.C soutěží - Mladý záchranář v akci