Naše zkušenosti s programem Erasmus+ ve Florencii

Obrzek - Naše zkušenosti s programem Erasmus+ ve Florencii    

Měly jsme jedinečnou příležitost zúčastnit se týdenního programu Erasmus+ ve Florencii, který byl zaměřen na zdokonalení anglického jazyka. Každý den jsme navštěvovaly jazykovou školu, kde jsme intenzivně pracovaly na zlepšení svých jazykových dovedností.  Škola má několik poboček rozmístěných po celém městě, což nám umožnilo poznat různé části Florencie a zažít autentickou atmosféru města. 

 

Kromě samotného jazykového vzdělávání jsme měly možnost navázat cenné kontakty s učiteli z různých evropských zemí, konkrétně z Polska, Portugalska, Francie, Španělska a Estonska. Tyto mezinárodní kontakty nám otevřely nové obzory a umožnily sdílet zkušenosti a metody výuky. 

Díky programu jsme získaly také mnoho nových námětů a inspirací, které plánujeme využít ve své vlastní výuce. Celý týden ve Florencii byl pro nás určitě profesním růstem a  obohacujícím kulturním zážitkem. 

L. Křenková a D. Petrášová