ADAPTAČNÍ DEN PRVŇÁKŮ

Jsme ve škole jen několik týdnů, poznáváme nové prostředí, nové kamarády, začínáme se učit počítat i číst. Aby naše adaptace na školní docházku byla co nejjednodušší, zúčastnili jsme se kurzu pro žáky 1.C a 1.D ve Stožicích. Na celý den jsme se proměnili na indiány a vyráběli indiánské čelenky, malovali na trička, učili se píseň o indiánech a nechyběly ani indiánské válečné barvy na tváři. Indiáni závodili na rychlost, hráli si s padákem, zjišťovali, kdo je silnější při přetahování lanem. Odměnou nám bylo hledání sladkého pokladu. Ani se nám nechtělo domů, když pro nás přijeli rodiče.