Vodňanský vědomostní víceboj

Obrzek - Vodňanský vědomostní víceboj    

V úterý 27. listopadu se na naší škole uskutečnil Vodňanský vědomostní víceboj. Týmy z různých škol odpovídali na otázky z českého jazyka, matematiky, zeměpisu, ... 
Umístění týmů a jejich bodové zisky naleznete zde
 

 

Největšího úspěchu dosáhlo družstvo ZŠG Vodňany - Alešova. V kategorii I. pátých tříd získalo družstvo ve složení Adriana Friedová, Michal Dvořák, Jakub Klicnar, Vojtěch Votrubec a Pavel Honsa první místo! V kategorii II. devátých tříd nestačilo družstvo z téže školy ve složení Tadeáš Grabic, Ondřej Falář, Miroslav Pekař, Matěj Ševčík a Pavel Dvořák pouze na družstvo ZŠ Dukelská Strakonice, a bralo tak stříbro. Všem soutěžícím gratulujeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za předvedené výkony a skvělou reprezentaci školy.