Základní škola a Gymnázium Vodňany


Jídelníčky
ŠJ Alešova
 
ŠJ Bavorovská
ŠJ Výstavní
 


PlatbyVánoční jarmark ohlásil začátek adventu
   V prosinci roku 2018 proběhla v rámci naší školy, konkrétně před budovou školy v Alešově ulici, již tradiční akce s názvem Vánoční jarmark. Samotné akci předcházelo mnoho příprav, a to jak ze strany učitelů, tak zejména dětí, žáků naší školy. Pilně pracovali žáci nejen na druhém, ale i na prvním stupni budovy Alešova, Bavorovská, Výstavní i Gymnázia a ve školních družinách. Svou pomocí neváhali přispět i někteří rodiče.

 


Datum konání se tentokrát stanovilo na první prosincovou sobotu. Již od brzkých ranních hodin se sešli žáci-pomocníci a kolem 8. hodiny se náš jarmark rozběhl v duchu pohody, kterou ještě podpořila hudební vystoupení školního sboru pod taktovkou paní učitelky Suchanové.
Všem účastníkům, pomocníkům a v neposlední řadě i samotným návštěvníkům, kteří nás podpořili svou účastí i nákupem, posíláme velké díky. Výtěžek z celé akce bude uložen na konto SRPŠ. Přesnou částku zveřejníme po vyúčtování jarmarku na webových stránkách školy.
Za pracovní tým naší školy Vám všem přeje vše dobré v novém roce Mgr. Iva Bukačová.

 

   

 

       

 

Souběžně s Vánočním jarmarkem probíhala Výstava žákovských výtvarných prací. Návštěvníci školy mohli svými hlasy rozhodnout, které obrázky budou trvale zdobit chodby školy. Níže vidíte ukázku některých z nich.

       

 


Škola - jaro
Základní škola a Gymnázium Vodňany, Alešova 50, 389 01 Vodňany
Tato stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím, souhlasíte s jejich použitím. Další informace Souhlasím