Základní škola a Gymnázium Vodňany


Jídelníčky
ŠJ Alešova
 
ŠJ Bavorovská
 
ŠJ Výstavní
 


PlatbyVyhlášení volných dnů
   Oznamuji, že na dny 3. a 4. ledna 2019 jsem vyhlásila volné dny dle §24 odst. 2 zákona 561/2004 Sb. (Zákon o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání) pro všechny třídy základní školy a gymnázia.

 


Důvod vyhlášení
V těchto dnech proběhnou plánované i neplánované opravy a revize ve školních jídelnách a dalších prostorách školy. V důsledku těchto prací nelze zabezpečit obědy pro žáky a vhodné hygienické a bezpečnostní podmínky k výuce a k pobytu v prostorách školy.
V této době bude mimo provoz školní družina.

Ve Vodňanech 5. 12. 2018

Mgr. Jarmila Rybáčková
ředitelka školy


Škola - jaro
Základní škola a Gymnázium Vodňany, Alešova 50, 389 01 Vodňany
Tato stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím, souhlasíte s jejich použitím. Další informace Souhlasím