Vánoční dílna

Obrzek - Vánoční dílna    V pátek 14. prosince proběhly na ZŠ Bavorovské  vánoční dílny. Děti z prvního stupně a jejich rodiče, prarodiče a sourozenci si tak mohli před Vánocemi  vyrobit pěknou ozdobu k navození domácí vánoční atmosféry.

 

Za podpory SRPŠ jsme mohli pro děti nakoupit potřebný materiál a pozvat všechny tvořitele do školní jídelny, kde se pracovalo téměř na všech stolech. Nápadů a předloh na tvoření bylo dost, takže si vybral snad každý. Z  papíru, filcu, ze dřeva, polystyrenu a dalších přírodních materiálů tak vznikaly krásné dekorace na stůl a stromeček, vánoční přání a svícny. Kdo měl výrobky hotové, mohl si ozdobit perníčky. Rodiče si k čaji a kávě mohli pochutnat na domácích koláčích. Akce byla úžasná nejen díky dětem, ale i rodičům, kteří celé odpoledne trpělivě pomáhali. Na přípravě dílen se nepodílely jen paní vychovatelky, ale  i pan učitel a asistentky z prvního stupně. Děkujeme SRPŠ za podporu a budeme se i v příštím roce snažit dělat podobné akce.

Martina Vlková (vychovatelka)
Romana Chloupková (učitelka)

 

Obrzek - Vánoční dílna