Základní škola a Gymnázium Vodňany


Jídelníčky
ŠJ Alešova
 
ŠJ Bavorovská
 
 
ŠJ Výstavní
 


PlatbyKurz Maxík pro předškoláky v plném proudu
    Na osm desítek předškoláků již zasedlo do školních lavic. Umožnil jim to stimulační kurz Maxík, který právě pro předškoláky a jejich rodiče zdarma pořádá ZŠG Vodňany na všech svých budovách, kam od září prvňáčci zamíří. 

 


Celkem pět vyučujících se je bude snažit během deseti týdnů připravit na vstup do školy. Součástí každé hodinové lekce je program rozdělený do tří bloků: motorického s cviky na posílení dýchaní a motorické koordinace, grafomotorického, v němž se pomocí pracovních listů cvičí správný úchop psací potřeby, cílený pohyb ruky a uvolnění velkých kloubů k psaní, a konečně závěrečného bloku obsahujícího činnosti zaměřené na percepční rozvoj v oblasti zrakové a sluchové.

Mgr. Jitka Tíková


Škola - jaro
Základní škola a Gymnázium Vodňany, Alešova 50, 389 01 Vodňany
Tato stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím, souhlasíte s jejich použitím. Další informace Souhlasím