„STONOŽKOVÉ" TVOŘENÍ aneb DĚTI DĚTEM
    Měsíc duben se v hodinách výtvarné výchovy na naší škole nesl v duchu příprav na již tradiční prodejní – charitativní – akci „STONOŽKA". Žáci i paní učitelky se několik týdnů pečlivě připravovali a společně tvořili výrobky s jarní tematikou, aby je 16. 4. mohli nabídnout k prodeji před budovou ZŠG Vodňany Alešova a vydělané prostředky pak odeslat hnutí "Na vlastních nohou", které darovanou sumu použije na pokrytí potřeb dětí v těžkých životních situacích.

Do akce se zapojili žáci z I. i II. stupně a ruku ke společnému dílu přidali i studenti gymnázia. Závěrečné díky patří všem, kteří se na akci podíleli svou prací, časem a v neposlední řadě i těm, kteří podpořili své děti i děti v nouzi nákupem s láskou tvořených drobností. Díky!

Text i foto Mgr. Iva Bukačová