Divadelní představení v anglickém jazyce
   Žáci nižších ročníků naší školy se v jeden květnový pátek zúčastnili divadelního představení s názvem Lazy goat, které bylo odehráno jak v českém, tak i anglickém jazyce. O něco později se dočkali i starší žáci. Ti shlédli představení s názvem Last wish. Toto představení již bylo odehráno v anglickém znění.

Cílem představení v anglickém jazyce je atraktivní a hravou formou umožnit žákům zdokonalovat znalost anglického jazyka a zároveň prožít umělecký zážitek. Nezáleží tolik na jazykové zdatnosti jednotlivých žáků. Chtěli jsme jim angličtinu přiblížit i v jiné formě a pomoci jim překonat případné zábrany.

Mgr. Filip Marek