Základní škola a Gymnázium Vodňany


Jídelníčky
ŠJ Alešova
ŠJ Bavorovská
ŠJ Výstavní
 


PlatbyDivadelní představení v anglickém jazyce
   Žáci nižších ročníků naší školy se v jeden květnový pátek zúčastnili divadelního představení s názvem Lazy goat, které bylo odehráno jak v českém, tak i anglickém jazyce. O něco později se dočkali i starší žáci. Ti shlédli představení s názvem Last wish. Toto představení již bylo odehráno v anglickém znění.

 


Cílem představení v anglickém jazyce je atraktivní a hravou formou umožnit žákům zdokonalovat znalost anglického jazyka a zároveň prožít umělecký zážitek. Nezáleží tolik na jazykové zdatnosti jednotlivých žáků. Chtěli jsme jim angličtinu přiblížit i v jiné formě a pomoci jim překonat případné zábrany.

Mgr. Filip Marek


Škola - jaro
Základní škola a Gymnázium Vodňany, Alešova 50, 389 01 Vodňany
Tato stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím, souhlasíte s jejich použitím. Další informace Souhlasím