Základní škola a Gymnázium Vodňany


Jídelníčky
ŠJ Alešova
ŠJ Bavorovská
ŠJ Výstavní
 


PlatbyOsmáci na cykláku
  

Kopce, kopce a zas jen kopce. Tak jsme my, žáci osmých tříd, po většinu času vnímali průběh našeho pětidenního cyklistického kurzu. Letos jsme se od základny v Alešově ulici vydali autobusem na Šumavu do Přední Výtoně.

 


Její kopcovité okolí jsme během každodenních vyjížděk poznali na vlastní „nohy“, na dno si každý z nás sáhl především předposlední den, kdy jsme „vyjeli“ sedm kilometrů táhlý kopec. Po takových extrémních sportovních výkonech jsme uvítali možnost večerního koupání v Lipně nebo relax u kulečníku, stolního tenisu či jiných společenských her. Díky tomu – a také zásluhou skvělého zázemí a učitelského doprovodu – panovala po celou dobu našeho cykláku pohoda a dobrá nálada. Proto na něj budeme dlouho rádi vzpomínat. Děkujeme za celoživotně nezapomenutelné zážitky.

Za žáky 8.AB Václav Eliášek a Martin Pikl, foto Ing. Petr Rošický

 

       

 


Škola - jaro
Základní škola a Gymnázium Vodňany, Alešova 50, 389 01 Vodňany
Tato stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím, souhlasíte s jejich použitím. Další informace Souhlasím