Vánoční dílny na ZŠ Bavorovská

Obrzek - Vánoční dílny na ZŠ Bavorovská     Jak už se stalo tradicí, každý rok pořádá školní družina společně s učiteli z 1. stupně vánoční dílny, nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče, prarodiče nebo sourozence. Letošní datum vyšlo na pátek třináctého, tak jsme měli obavy, aby vše klaplo. Zbytečně! Ve 14 hodin se ŠD přemístila do školní jídelny, kde se tvoření konalo.

 

Postupně začali docházet i rodiče, aby své děti podpořili. Celkem bylo přichystáno 8 stanovišť, na kterých se vyráběly svícny z přírodních materiálů, sovičky z filcu, závěsné vánoční hvězdy, přáníčka a dekorace z papíru, malovalo se na dřevo a skleněné láhve. Samozřejmě nemohlo chybět ani zdobení perníčků, které baví děti asi nejvíce. Myslím, že vše dopadlo na jedničku a všichni odcházeli domů spokojeni. Děkujeme rodičům, že přišli nebo poslali vánoční cukroví, podávané ke kávě, čaji nebo jen tak. Hlavně ale velké dík SRPŠ za podporu, protože z jeho příspěvku jsme mohli nakoupit potřebný materiál a dílny uskutečnit. Přeji všem klidné a pohodové svátky a šťastný nový rok.

Vlková Martina (vychovatelka)

 

Obrzek - Vánoční dílny na ZŠ Bavorovská     Obrzek - Vánoční dílny na ZŠ Bavorovská     Obrzek - Vánoční dílny na ZŠ Bavorovská