Základní škola a Gymnázium Vodňany


Jídelníčky
ŠJ Alešova
ŠJ Bavorovská
ŠJ Výstavní
 


PlatbyVánoční dílny na ZŠ Bavorovská
    Jak už se stalo tradicí, každý rok pořádá školní družina společně s učiteli z 1. stupně vánoční dílny, nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče, prarodiče nebo sourozence. Letošní datum vyšlo na pátek třináctého, tak jsme měli obavy, aby vše klaplo. Zbytečně! Ve 14 hodin se ŠD přemístila do školní jídelny, kde se tvoření konalo.

 


Postupně začali docházet i rodiče, aby své děti podpořili. Celkem bylo přichystáno 8 stanovišť, na kterých se vyráběly svícny z přírodních materiálů, sovičky z filcu, závěsné vánoční hvězdy, přáníčka a dekorace z papíru, malovalo se na dřevo a skleněné láhve. Samozřejmě nemohlo chybět ani zdobení perníčků, které baví děti asi nejvíce. Myslím, že vše dopadlo na jedničku a všichni odcházeli domů spokojeni. Děkujeme rodičům, že přišli nebo poslali vánoční cukroví, podávané ke kávě, čaji nebo jen tak. Hlavně ale velké dík SRPŠ za podporu, protože z jeho příspěvku jsme mohli nakoupit potřebný materiál a dílny uskutečnit. Přeji všem klidné a pohodové svátky a šťastný nový rok.

Vlková Martina (vychovatelka)

 

       

 


Škola - jaro
Základní škola a Gymnázium Vodňany, Alešova 50, 389 01 Vodňany
Tato stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím, souhlasíte s jejich použitím. Další informace Souhlasím