Vánočně nasvícená ZOO se ŠD

Obrzek - Vánočně nasvícená ZOO se ŠD     Ve čtvrtek 19. prosince jsme s dětmi ze školní družiny na Bavorovské ulici navštívili ZOO Hluboká nad Vltavou. Tento termín jsme vybrali záměrně, protože ZOO v tuto dobu bývá krásně vánočně nasvícena. Odpoledne po vyučování nás autobus dovezl až přímo k bráně zahrady, kde než se setmí, byl pro děti připravený vzdělávací program "Tajemství sovy Hedviky".

 

V moderně vybavené učebně vzdělávacího centra lektorka připravila dětem zajímavé povídání o sovách a jejich životě. Za vzorné chování si pak děti mohly sovu Hedviku (puštík obecný) pohladit. Poté se nám pěkně setmělo a my mohli vyrazit na prohlídku již rozsvícené zahrady. Tisíce žároviček a světelných efektů na nás přenesly doopravdickou vánoční atmosféru a my si to společně s dětmi náležitě užili. Už při úplné tmě jsme udělali krásné fotky, zakoupili pamětní mince a příjemně naladěni došli k autobusu. Myslím, že spokojeni byli úplně všichni a takové odpoledne si budeme chtít zase někdy v předvánoční době zopakovat.
Martina Vlková (vychovatelka)

 

Obrzek - Vánočně nasvícená ZOO se ŠD     Obrzek - Vánočně nasvícená ZOO se ŠD     Obrzek - Vánočně nasvícená ZOO se ŠD