Základní škola a Gymnázium Vodňany


Jídelníčky
ŠJ Alešova
ŠJ Bavorovská
ŠJ Výstavní
 


PlatbyVánočně nasvícená ZOO se ŠD
    Ve čtvrtek 19. prosince jsme s dětmi ze školní družiny na Bavorovské ulici navštívili ZOO Hluboká nad Vltavou. Tento termín jsme vybrali záměrně, protože ZOO v tuto dobu bývá krásně vánočně nasvícena. Odpoledne po vyučování nás autobus dovezl až přímo k bráně zahrady, kde než se setmí, byl pro děti připravený vzdělávací program "Tajemství sovy Hedviky".

 


V moderně vybavené učebně vzdělávacího centra lektorka připravila dětem zajímavé povídání o sovách a jejich životě. Za vzorné chování si pak děti mohly sovu Hedviku (puštík obecný) pohladit. Poté se nám pěkně setmělo a my mohli vyrazit na prohlídku již rozsvícené zahrady. Tisíce žároviček a světelných efektů na nás přenesly doopravdickou vánoční atmosféru a my si to společně s dětmi náležitě užili. Už při úplné tmě jsme udělali krásné fotky, zakoupili pamětní mince a příjemně naladěni došli k autobusu. Myslím, že spokojeni byli úplně všichni a takové odpoledne si budeme chtít zase někdy v předvánoční době zopakovat.
Martina Vlková (vychovatelka)

 

       

 


Škola - jaro
Základní škola a Gymnázium Vodňany, Alešova 50, 389 01 Vodňany
Tato stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím, souhlasíte s jejich použitím. Další informace Souhlasím