Základní škola a Gymnázium Vodňany


Jídelníčky
ŠJ Alešova
 
 
ŠJ Bavorovská
 
 
ŠJ Výstavní
 


PlatbyVodňanský kapřík
    Šachový kroužek působí na ZŠG Vodňany již třetí školní rok. Za tu dobu ho navštěvovala celá řada dětí. Děti, které ho začaly navštěvovat neznaly z pravidel a zásad šachové hry vůbec nic nebo opravdu minimum. Mnoho dětí přestalo kroužek dokonce navštěvovat, protože šachové myšlení „bolí“. 

 


Mnozí však v kroužku zůstali, učili se a zlepšili natolik, že byl pro ně zorganizován šachový turnaj „Vodňanský kapřík", kterého se zúčastnilo 10 malých šachystů. Hrálo se systémem každý s každým s tempem 2x20 minut každé úterý po dobu dvou měsíců. Skutečnost, že ani vítěz turnaje Jakub Klicnar nevyhrál všechny partie, napovídá o vyrovnanosti soutěžících. Výborným výkonem překvapil Ondřej Topka na druhém a Jan Křenek na třetím místě. Na závěr první tři dostali medaile, diplomy a všichni zúčastnění sáček se sladkým překvapením.

Ing. Josef Střeďák, vedoucí šachového kroužku

 

 

 


Škola - jaro
Základní škola a Gymnázium Vodňany, Alešova 50, 389 01 Vodňany
Tato stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím, souhlasíte s jejich použitím. Další informace Souhlasím