LVVZ - Zadov

Obrzek - LVVZ - Zadov     Jako každý rok i letos se konal lyžařský kurz sedmých tříd z Bavorovské na svazích v lyžařském areálu Zadov - Kobyla a Churáňov. Počasí před kurzem lyžování moc nepřálo a tak se každý obával, zda bude dostatek sněhu. Naštěstí těsně před odjezdem začalo sněžit a tak mohl kurz bez problémů proběhnout. Přečtěte si jak kurz prožil jeden z žáků.

 

Milý Eduardo, v posledním dopise ses ptal, jak jsem se měl na lyžáku. A tady je odpověď:

V neděli jsme dorazili do hotelu. Jen jsme si vybalili a už jsme šli na svah. Učitelé (bohužel) usoudili, že nemá smysl nám kupovat permanentky na první den. Tak jsme všichni šlapali. V pondělí jsme šli rovnou na vlek a projezdili jsme celý den. V úterý nás čekala velká změna, šli jsme na velkou sjezdovku. Pomalé začátky brzy nahradily výkony hodné olympijských závodníků. Ve středu jsme běžkovali (někteří tedy více leželi). Po obědě jsme šli do cukrárny a na procházku. Ve čtvrtek jsme byli zase na malé sjezdovce, kde jsme zkoušeli různé triky. V pátek jsme si sbalili věci, naposledy sjeli sjezdovku a jelo se domů. 

No a teď ti konečně odpovím. Měl jsem se skvěle! A jak ty jsi prožil svou dovolenou? 

Mnoho pozdravů posílá 

A. J. Richter 

 

Obrzek - LVVZ - Zadov     Obrzek - LVVZ - Zadov     Obrzek - LVVZ - Zadov
                   
Obrzek - LVVZ - Zadov     Obrzek - LVVZ - Zadov     Obrzek - LVVZ - Zadov