Základní škola a Gymnázium Vodňany


Jídelníčky
ŠJ Alešova
ŠJ Bavorovská
ŠJ Výstavní
 


PlatbyLVVZ - Zadov
    Jako každý rok i letos se konal lyžařský kurz sedmých tříd z Bavorovské na svazích v lyžařském areálu Zadov - Kobyla a Churáňov. Počasí před kurzem lyžování moc nepřálo a tak se každý obával, zda bude dostatek sněhu. Naštěstí těsně před odjezdem začalo sněžit a tak mohl kurz bez problémů proběhnout. Přečtěte si jak kurz prožil jeden z žáků.

 


Milý Eduardo, v posledním dopise ses ptal, jak jsem se měl na lyžáku. A tady je odpověď:

V neděli jsme dorazili do hotelu. Jen jsme si vybalili a už jsme šli na svah. Učitelé (bohužel) usoudili, že nemá smysl nám kupovat permanentky na první den. Tak jsme všichni šlapali. V pondělí jsme šli rovnou na vlek a projezdili jsme celý den. V úterý nás čekala velká změna, šli jsme na velkou sjezdovku. Pomalé začátky brzy nahradily výkony hodné olympijských závodníků. Ve středu jsme běžkovali (někteří tedy více leželi). Po obědě jsme šli do cukrárny a na procházku. Ve čtvrtek jsme byli zase na malé sjezdovce, kde jsme zkoušeli různé triky. V pátek jsme si sbalili věci, naposledy sjeli sjezdovku a jelo se domů. 

No a teď ti konečně odpovím. Měl jsem se skvěle! A jak ty jsi prožil svou dovolenou? 

Mnoho pozdravů posílá 

A. J. Richter 

 

       
                   
       

 


Škola - jaro
Základní škola a Gymnázium Vodňany, Alešova 50, 389 01 Vodňany
Tato stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím, souhlasíte s jejich použitím. Další informace Souhlasím