Pojďme udělat dobrou věc

Obrzek - Pojďme udělat dobrou věc     Vyučování skončilo ze dne na den a všichni jsme se uchýlili do svých domovů. Pracujeme na zadaných školních úkolech, komunikujeme a povídáme si na dálku. Při jednom z takových rozhovorů se žáky i kolegy vznikla myšlenka - pojďme všichni ušít roušku.

 

Je nám jasné, že ne všichni umíme šít, ne všichni máme šicí stroj, ale jehlu, nit a látku máme doma všichni. Čas máme také, trpělivosti možná už trochu méně, ale to vůbec nevadí, jde o to to zkusit. Mnohé kolegyně již šijí roušky pro sebe, pro své blízké, rodinu, ale také pro prodavačky v obchodech, pro seniory, pro Alzheimercentrum Loucký Mlýn. Je to velmi silné období, solidarita lidí je úžasná, pojďme se semknout i my. Jsme škola a je nás hodně. Můžeme pomáhat svému okolí a být prospěšní. Přikládáme návod na jednoduchou roušku, fotografie již zhotovených roušek od kolegů, kteří nyní přikládají ruku k dílu. Vyfotografujte své roušky a pošlete nám je, ať je můžeme zveřejnit. Můžete se ozvat na emailovou adresu Jana.Vrsecka@zsgvodnany.cz, budu moc ráda. Přeji všem klidné dny a těším se na setkání s vámi.
Jana Vršecká

 

Obrzek - Pojďme udělat dobrou věc     Obrzek - Pojďme udělat dobrou věc     Obrzek - Pojďme udělat dobrou věc
           
Obrzek - Pojďme udělat dobrou věc   Obrzek - Pojďme udělat dobrou věc   Obrzek - Pojďme udělat dobrou věc