Matematický klokan

Obrzek - Matematický klokan    

Na naší škole je Matematický klokan již tradiční soutěží. Letošní ročník se nemohl uskutečnit ve škole, a tak proběhl online. Žáci se v průběhu týdne dobrovolně hlásili svým vyučujícím matematiky a v pátek 19.3. jim bylo zasláno zadání. Po skončení soutěže, odeslali svou kartu odpovědí a učitelé po rychlé opravě sestavili konečné pořadí. Děkujeme všem za účast a gratulujeme vítězům.

 

Cvrček

Markéta Klicnarová – 3.B – 51 bodů

 

Benjamin

Antonín Stuchlík - I.NG - 97 bodů
Jaroslav Pekař - 6.A - 96 bodů
Jakub Klicnar - 7.B – 95 bodů

 

Kadet

Josefína Grabicová - 8.C - 93 bodů
Pavla Stluková - III.NG - 70 bodů
Barbora Borovková - IV.NG – 68 bodů

 

Junior

Jan Tlapa - 2.VG - 55 bodů
Denisa Velková - 2.VG - 54 bodů
Jakub Průcha - 2.VG - 52 bodů

 

Student

Michaela Kutá - 4.VG - 75 bodů
Daniel Lučivňák - 4.VG - 55 bodů
Antonie Hynek - 3.VG - 47 bodů