Procházka po Zátiší

Obrzek - Procházka po Zátiší     Ve středu 9. června jsme mohly konečně vyrazit s dětmi mimo areál školy. Rozhodly jsme se jít na Zátiší nad Rybářskou školu, kde je skvěle vymyšlená interaktivní procházka a hřiště. Děti byly nadšené.

Hned po příchodu k 1. stanovišti jsme se ale zhrozily, jak můžou být někteří lidi tak bezohlední. Chyběly paličky na hraní u dřevěných desek a kovových tyčí. Dále byla rozbitá loď, poškrábaná a rozbitá plastová skla, na hrnečku s embryem pulce chyběla poklička a tak dále. Ale i přesto jsme si procházku užily a dozvěděly se zajímavé informace o vodňanských rodácích. Děti se fotily snad u všech hub, které tam jsou. A kdyby nás nepřekvapil déšť a zdemolované prvky, mohla být procházka téměř dokonalá. 

Děkuji kolegům a rodičům.

 

Obrzek - Procházka po Zátiší