4.D ve vodňanské knihovně

Obrzek - 4.D ve vodňanské knihovně    

V pondělí 28.června jsme šli se třídou 4.D do vodňanské knihovny. Na začátku nám paní ředitelka vysvětlila, co v knihovně najdeme a podle čeho si tituly máme vybírat. Každý z nás si mohl vybrat knihu starší i tu nejnovější. Povídali jsme si s paní učitelkou Rudovskou o tom, proč jsme si právě tuto knihu vybrali.

 

Potom jsme si našli každé své místo a z knížky si četli...opět jsem se sešli v kroužku a povídali o tom, jestli se nám knížka líbí, nebo jestli nás výběr knihy zklamal. Pak jsme si vybrali kamaráda a s ním jsme si sdíleli , co jsme se v knize dozvěděli, a to vyprávěl ostatním. V knihovně se nám moc líbilo, dokonce si několik dětí z naší třídy založilo průkazku . Všem návštěvu knihovny doporučujeme. Byl to skvělý den a chceme si ho zopakovat (napsal O.Topka a J. Livečka)

 

Dnes jsme se třídou byli v knihovně a moc mě to tam bavilo. Vybrali jsem si knížky a četli si je. Pak jsem si o nich povídali, udělali dvojice a říkali ostatním, co náš spolužák v knize přečetl. Bylo to skvělé. Do knihovny budu chodit. (napsala B. Pencová)

 

Obrzek - 4.D ve vodňanské knihovně     Obrzek - 4.D ve vodňanské knihovně     Obrzek - 4.D ve vodňanské knihovně