McDonald cup - okresní kolo Strakonice

Obrzek - McDonald cup - okresní kolo Strakonice    

Po covidové odmlce se opět pořádal první květnový týden celorepublikový turnaj v kopané pořádaný společností McDonald. Tato soutěž je rozdělena na dvě věkové kategorie.   

Jako první se soutěže zúčastnili starší žáci 4. a 5. tříd. Zúčastněné školy byly rozděleny do skupin, ze kterých následně postoupily do bojů o umístění. Naše škola obsadila v konečné konfrontaci pěkné 5.místo.

 

O dva dny později odjeli na turnaj do Strakonic žáci 1. až 3. tříd. I v tomto případě byli účastníci rozděleni do skupin, ze kterých následně postoupili do vyřazovacích bojů. Mladší kategorie v konečném hodnocení skončila na 7.místě.  

Každý hráč za účast obdržel sportovní vak s logem pořadatele. Všem zúčastněným hráčům obou kategorií děkujeme za vzornou reprezentaci školy. 

Mgr. L. Křenková