Den dětí ve 3.B

Obrzek - Den dětí ve 3.B     Konečně se žáci 3.B dočkali a přišel datum 1.6., na který se všichni těšili, ano Den dětí. A proč byl tak skvělý? No přece proto, že jsme se nemuseli učit a mohli si celý den hrát a prožít spoustu zábavy a pohybu.

 

S dětmi jsme se tento den vydaly na vodňanský areál na Blanici, kde měly možnost sportovního vyžití, takže se někteří vrhli na vybiku, míčové hry, další si na fotbalovém hřišti střihli fotbalový zápas, kdo chtěl, mohl si kreslit křídami na asfaltovém prostranství nebo si hrát na prolézačkách a venkovní posilovně.

Děti jistě potěšilo, že byla možnost koupit si osvěžení v podobě zmrzliny nebo nanuku a dalších mlsotin.

Když jsme se dostatečně vyřádili na Blanici, přesunuli jsme se na hřiště k Mevpisu, také tady děti využily dřevěné prolézačky a zejména lanovku s kotvou.

Den plný her a pohody jsme zakončili sladkou odměnou, a protože nám počasí přálo a sluníčko celou dobu svítilo, odcházeli jsme domů s dobrou náladou a spokojení.

Za 3.B Alexandra Jedlisková