BESIP v Hopsáriu

Obrzek - BESIP v Hopsáriu     Na pátek 7.10.2022 se těšily všechny děti z 1.E. Tento den se měl uskutečnit výlet do Hopsária v Českých Budějovicích. Nejelo se tam jen „hopsat“, ale také se trochu učit. Součástí návštěvy byla výuka dopravní výchovy. Třída dostala svoji instruktorku, která děti proškolila v teorii dopravní výchovy.

 

Pak následovala praktická část na dopravním hřišti. Když děti ukončily teoretickou i praktickou část, obdržely svůj první „řidičák“. Pak přišla na řadu svačina a potom hurá na atrakce! Nejvíce děti zaujala prolézací věž a nafukovací žralok. Když se všichni dostatečně vyhopsali, nastal čas rozloučit se. Ještě před odjezdem si děti udělaly radost nákupem drobných suvenýrů, které byly v nabídce Hopsária. Z Českých Budějovic odjížděly děti spokojené a plné zážitků.

Mgr. Monika Nováková