Halloweenský ples 9.A

Obrzek - Halloweenský ples 9.A     Dne 25.10. 2022 třída 9.A na budově Alešova zorganizovala a připravila ples pro žáky pátých až devátých tříd. Přestože tento termín byl před podzimními prázdninami, tak účast byla veliká a myslíme si, že mnohým hostům se nechtělo ani jít domů už v 16:00 hodin, jelikož se jistě dobře bavili.

 

9.A připravila zahájení úvodní řečí a poté se mnozí zasmáli u různých společenských aktivit, které známe ze svatebních hostin. Pohoštění jsme připravili také společně, tudíž hosté plně využili nabídku a očividně byli velmi spokojení. Děkujeme za hojnou účast všem, kteří tam přišli, také Mgr. Janě Rumlové a Mgr. Michaele Schánilcové - tyto dvě paní učitelky náš ples navštívily a velmi nás tím podpořily a hlavně potěšily. Také masky byly velmi pěkné. Víme, že Halloween se u nás v Čechách až tak neslaví, ale děti Maškarní plesy milují. Na tuto akci budeme dlouho vzpomínat.

Za 9.A Štěpánka Suchanová, třídní učitelka.