McDonald´s Cup - krajské kolo Písek

Obrzek - McDonald´s Cup - krajské kolo Písek    

Ve čtvrtek 18. května vyrazili naši malí fotbalisté reprezentovat školu do Písku na krajské kolo McDonald cupu. Vše se odehrávalo na Městském sportovním areálu Písek. Do Písku se sjelo 8 týmů z celého Jihočeského kraje

Fotogalerie

 

Obrzek - McDonald´s Cup - krajské kolo Písek

 

Celý den byl časově naplánován od začátku do konce, vždy se hrálo na 4 hřištích současně a střídaly se týmy i z další kategorie B (4.-5.tř.) Postupně se hrálo čtvrtfinále, semifinále a finále. Celý den byl zakončen slavnostním nástupem všech týmů a ve 14:30 naši žáci obdrželi diplom za krásné 7. místo z celého kraje. Za celou školu chci poděkovat žákům, kteří stojí za tímto úspěchem: Dominik Fodor, Filip Šimeg, Illja Feier, Matyáš Douda, Vojtěch Novotný, Jiří Křenek, Adam Mach, David Lang, Vladimír Hlaváč, Lukáš Malkus, Jakub Malkus a Matěj Žlábek.  

Foto a text 

Mgr. L. Křenková