Sportovní florbalový turnaj vodňanských SŠ 2017

Obrzek - Sportovní florbalový turnaj vodňanských SŠ 2017    

V pondělí 11. prosince 2017 se uskutečnila další ze společných sportovních akcí pro studenty vodňanských středních škol (ZŠ a Gymnázium, SRŠ, TRIVIS a SOUs Vodňany). Hlavním pořadatelem této akce byla ZŠ a Gymnázium Vodňany.

 

Město Vodňany podpořilo tuto akci finanční částkou, která byla použita nejen na realizaci, ale také na ceny pro vítěze a zúčastněné školy. Turnaj se konal v hale VOD, a školy se utkaly tentokrát ve florbalu.

Celkovým vítězem florbalového sportovního turnaje se stala nikým neporažená SRŠ a VOŠ VHE. Druhé místo obsadilo družstvo ZŠ a Gymnázia, třetí  TRIVIS a čtvrté  SOUs Vodňany.

Děkujeme všem sportovcům za férové sportovní zápolení, a blahopřejeme jim k dosaženým výsledkům.

Děkujeme také všem, kteří se podíleli na spoluorganizaci a financování této tradiční akce.

Více fotografií zde.

Mgr. Radek Čejka