Vánoční X-boj

Obrzek - Vánoční X-boj    K Vánocím neodmyslitelně patří tradice. Kromě zdobení stromečků, dobročinného jarmarku a pečení perníčků náleží k milým předvánočním zvykům na budově Alešova Vánoční x – boj.

 

Letošní ročník tohoto populárního klání se skládal z devíti disciplín, jako například souboje v piškvorkách, psaní všemi deseti prsty a znalostních soutěžích.

Soutěže se zúčastnili žáci a žákyně celého druhého stupně, přičemž v jednotlivých soutěžích získávali body pro svou třídu.

Tento rok došlo ke skutečně zajímavým soubojům, které nakonec vedly k velice vyrovnaným výsledkům. Nakonec se o první i druhá místa dělilo několik tříd. Na prvním místě se umístily 9. B a 7. B, následovaly 9. A, 8. A a 7. A.

Všichni se dobře bavili a již se těšíme na příští ročník.

Všem žákům, rodičům i zaměstnancům školy přejeme krásné Vánoce, mnoho radosti a štěstí do nového roku 2018.