Družina - aktuálně

vyvěšeno od: 15. 10. 2021

DRAKIÁDA SE VYDAŘILA

Obrázek - DRAKIÁDA SE VYDAŘILA

V pátek 8. října jsme vyrazili se školní družinou na Bavorovské na letiště do nedalekých Strunkovic nad Blanicí pouštět draky. Počasí se po předchozích dnech umoudřilo a od rána svítilo sluníčko a hlavně foukal vítr. Hned po obědě nás autobus dopravil až na místo. Po krátké svačince se děti rozdělily do skupin. Jedna šla na prohlídku letadel,druhá začala s pouštěním draků. Během odpoledne si děti stihly opéct špekáčky nebo se občerstvit v místním bufetu. Na závěr na ně za jejich snahu a pěkné chování čekala sladká odměna. Díky zaměstnancům,kteří nám celé odpoledne pomáhali např. s rozmotáváním draků ,proběhlo vše hladce a my se mohli vrátit zpět domů,tentokrát vlakem,kde už čekali natěšení rodiče.
Foto: zde

vyvěšeno od: 4. 10. 2021

Drakiáda ve ŠD

Obrázek - Drakiáda ve ŠD     Obrázek - Drakiáda ve ŠD

vyvěšeno od: 23. 9. 2021

Kroužky školní družiny

Obrázek - Kroužky školní družiny

Časy kroužků školní družiny na Alešovce pro školní rok 2021/2022 zde.

Na kroužky mohou docházet i děti, které nechodí do školní družiny. Po dohodě je možné zajistit doprovod (zaměstnanec školy, Rybka).

Časy kroužků školní družiny na Bavorovské pro školní rok 2021/2022 zde.

vyvěšeno od: 31. 5. 2021

Akce ve ŠD - červen

Obrázek - Akce ve ŠD - červen Obrázek - Akce ve ŠD - červen

vyvěšeno od: 7. 5. 2021

Práce dětí ze školní družiny na Bavorovské ulici v prodejně JD

vyvěšeno od: 20. 1. 2021

Zimní radovánky v Družině a ve 4.C

Obrázek - Zimní radovánky v Družině a ve 4.C

Soutěž o nejhezčího sněhuláka ve ŠD na Bavorovské....hned v prvním týdnu po vánočních prázdninách jsme se dočkali sněhové nadílky a tak nešlo jinak, než se pořádně obléct a vyrazit na školní dvorek a sníh si dostatečně užít. Protože bylo čerstvě nasněženo a nemrzlo, mohli jsme uspořádat soutěž o nejhezčího sněhuláka. Po vyrovnaném boji ve válení sněhových koulí nakonec vyhrála děvčata se svým sněhulákem "Sněžínkem".

Žáci 4. C si také užívají zimních radovánek. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout pěkné snímky, které pořídili během lednových dnů.

vyvěšeno od: 24. 12. 2020

Vánoční tvoření ve školní družině

Obrázek - Vánoční tvoření ve školní družině     Ve středu 9. prosince a ve čtvrtek 10. prosince proběhla v naší školní družině další společná tvořivá dílnička. V předvánočním čase, ve spolupráci s paní Hanou Šoulovou, si zde děti vytvořily z hlíny svícen ve tvaru stromečku, který si každý sám dozdobil a nechyběl k tomu ani poslech vánočních koled. Atmosféra byla tvořivá, paní keramička nám výtvory v peci vypálila a děti si mohly svícen odnést domů.
Pohodové Vánoce a šťastný nový rok přejí vychovatelky ŠD.

vyvěšeno od: 6. 10. 2020

Podzim ve ŠD na Bavorovské

Obrázek - Podzim ve ŠD na Bavorovské     Přírodě pomaloučku začal vládnout podzim a tak jsme ve ŠD nelenili a pro děti uspořádali projektový den s podzimní tématikou.

vyvěšeno od: 24. 9. 2020

Akce září a říjen v družině ZŠB

Obrázek - Akce září a říjen v družině ZŠB

Podzimní tvoření - 30. 9. 2020 od 13:00 do 15:00 hodin
1. - 5. ročník
tvoření podzimního věnce, jablečná kapsa, soutěže a hry

Lesopark v Zátiší a Stezka čápa Vodňana ZMĚNA - 7. 10. 2020 od 13:00 do 15:30 hodin
1. - 5. ročník
Interaktivní stezka zaměřena na přírodu a zvířata.

EXKURZE ZOO Hluboká Upír nebo netopýr? - 15. 10. 2020 od 12:30 do 17:00 hodin
1. - 2. ročník
Vstupné 70,- Kč
Seznámení se se světem těchto létajících savců.

vyvěšeno od: 23. 9. 2020

Akce září a říjen v družině ZŠA

Obrázek - Akce září a říjen v družině ZŠA

Čtvrtek 24.9. akce pro děti z 1. a 2. tříd - Mevpis