Družina - aktuálně

vyvěšeno od: 9. 11. 2019

Nástěnka v prodejně Jihočeská drůbež

Obrázek - Nástěnka v prodejně Jihočeská drůbež    Až do října letošního roku připravovala nástěnku v podnikové prodejně Jihočeská drůbež paní vychovatelka Jarmila Chánová s dětmi ze ŠD ve Výstavní ulici. Od listopadu se na výzdobě podílejí děti z kroužku "Dovedné ruce" ze ZŠ-Bavorovská. Doufám, že se jim to bude dařit také tak skvěle a nástěnka se bude líbit.

vyvěšeno od: 18. 10. 2019

Výtvarná soutěž na Výstavce - září

Obrázek - Výtvarná soutěž na Výstavce - září     Děti ve školní družině si oblíbily výtvarné soutěže, které si každý měsíc vyhlašujeme. První soutěž v tomto školním roce měla zadání- Letíme do vesmíru a objevujeme novou planetu.
Chánová J. vychovatelka

vyvěšeno od: 7. 10. 2019

Podzim na Výstavce

Obrázek - Podzim na Výstavce

První měsíc ve škole nám utekl jako voda. V družině jsme nelenili a podnikli jsme několik výletů do přírody a do města. Navštívili jsme dětské hřiště u kulturního domu, postavili pro skřítky domečky a naučili se dělat pěkné účesy. Na podzim nás čeká spoustu tvoření s podzimní tématikou a také pouštění draků.

vyvěšeno od: 26. 6. 2019

Závěr školního roku v ŠD

Obrázek - Závěr školního roku v ŠD     Tak jako ve škole se s blížícím koncem školního roku konají různé akce, výlety, exkurze, tak ani ve ŠD jsme nelenili a pár akcí uskutečnili. V polovině května jsme v rámci projektového dne "Letem světem" navštívili letiště ve Strunkovicích nad Blanicí. Zajímavé povídání o létání, letadlech a prohlídku hangárů si pro nás připravili místní instruktoři. A i když jsme zde byli již podruhé, stále bylo na co se ptát.

Pro rodiče a veřejnost Družina
vyvěšeno od: 21. 6. 2019

Kroužky pro děti od září 2019

Obrázek - Kroužky pro děti od září 2019

Školní družina v Alešově ulici nabízí mnoho kroužků pro děti na nadcházející školní rok 2019/2020. Všechny kroužky začnou v polovině září.

Přesné časy a dny budou upřesněny začátkem září.

Přihlášky budou k dispozici ve školní družině.

Seznam kroužků najdete dál v článku.

vyvěšeno od: 17. 6. 2019

Družina na Výstavce

Obrázek - Družina na Výstavce     Obrázek - Družina na Výstavce     Nové obrázky na nástěnce v prodejně Vodňanské drůbeže od dětí ze školní družiny ve Výstavní ulici. A malba, která vyzdobila chodník před pavilonem ve Výstavce.

Pro rodiče a veřejnost Družina
vyvěšeno od: 29. 5. 2019

ŠD zve na Den dětí na Pražáku

vyvěšeno od: 20. 5. 2019

Chystané akce ve ŠD na Bavorovské

Obrázek - Chystané akce ve ŠD na Bavorovské

vyvěšeno od: 9. 5. 2019

Jarní besídka ŠD Alešova s čokolínou

Obrázek - Jarní besídka ŠD Alešova s čokolínou     V tělocvičně ZŠG Alešova se v pátek 12. dubna rozezněly tóny kytary. Děti ze ŠD se naučily jarní básničky a písničky a na druhé velikonoční besídce je společně přednesly rodičům a prarodičům. Po besídce jsme se všichni přesunuli do jídelny, kde na nás čekala paní Navarová s plnými bednami čokolíny.

vyvěšeno od: 3. 5. 2019

Duben ve ŠD na Bavorovské

Obrázek - Duben ve ŠD na Bavorovské    V měsíci dubnu proběhly ve školní družině celkem 3 větší akce. Začalo se hned 4. dubna návštěvou MEVPISU. Tady byl pro děti připravený krásný program na téma "Tajemství vody", kde se dozvěděly zábavnou formou k čemu všemu vodu potřebujeme, jak s vodou šetřit nebo jak se čistí a co do kanalizace nepatří.