vyvěšeno od: 11. 12. 2021

Informace k možnosti PCR testování dne 13. prosince 2021

Obrázek - Informace k možnosti PCR testování dne 13. prosince 2021     Dne 13. prosince 2021 proběhne antigenní testování na onemocnění covid-19. Žáci Základní školy a Gymnázia Vodňany, kteří budou mít tento antigenní test pozitivní, mají možnost podstoupit za přítomnosti zákonného zástupce PCR test ze slin přímo ve škole (v době od 8:30-9:30 hod.). Tento test bude následně odeslán do laboratoře a výsledek testovaný obdrží formou SMS na uvedený kontaktní telefon.

vyvěšeno od: 9. 12. 2021

PF 2022

Obrázek - PF 2022

vyvěšeno od: 6. 12. 2021

Informace ke karanténě

vyvěšeno od: 18. 11. 2021

Oznámení o vydání ředitelského volna

Obrázek - Oznámení o vydání ředitelského volna

vyvěšeno od: 16. 11. 2021

Informace k testování v termínech 22. a 29. listopadu 2021

Obrázek - Informace k testování v termínech 22. a 29. listopadu 2021

Dne 12. listopadu 2021 Vláda ČR schválila s účinností od 22. 11. 2021 mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ZDE, ze kterého vyplývá, že na celém území České republiky proběhne ve dnech 22. a 29. listopadu 2021 testování na onemocnění covid-19, a to na všech školách zapsaných do školského rejstříku, s výjimkou škol zřizovaných Ministerstvem spravedlnosti, škol zřízených při zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy a základních škol při zdravotnickém zařízení.

Více zde.

vyvěšeno od: 4. 11. 2021

Vánoční jarmark

Obrázek - Vánoční jarmark

vyvěšeno od: 2. 11. 2021

Obrázek - Informace MŠMT pro školy a školská zařízení k testování v termínech 8. a 15. listopadu 2021

Dne 1. listopadu 2021 Vláda ČR schválila mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ZDE, ze kterého vyplývá, že na území vybraných okresů proběhne ve dnech 8. a 15. listopadu 2021 testování na onemocnění covid-19, a to dětí v přípravných třídách základních škol a přípravných stupních základních škol speciálních, žáků základních škol a žáků v denní formě vzdělávání ve středních školách a konzervatořích.
Screeningové testování se týká škol, které mají místo poskytování vzdělávání v některém z následujících okresů:
• v hlavním městě Praze a okresech Beroun, Kolín, Praha-západ, Praha-východ, Strakonice, Český Krumlov, Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Rokycany, Louny, Olomouc, Šumperk, Jihlava, Blansko, Brno-město, Vyškov, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Kroměříž, Vsetín a Zlín a to s výjimkou škol zřizovaných Ministerstvem spravedlnosti, škol zřízených při zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy a základních škol při zdravotnickém zařízení.

Testování žáků ZŠG Vodňany proběhne v kmenových třídách v pondělí 8. a 15. listopadu první vyučovací hodinu.

vyvěšeno od: 2. 11. 2021

Školní akce pokračují

Obrázek - Školní akce pokračují     Exkurze, výlety a jiné plánované akce školy se budou nadále konat v omezeném rozsahu, je však na zvážení rodičů, zda se na základě epidemiologické situace jejich dítě těchto akcí zúčastní. V případě, že se rodiče rozhodnou, že se jejich dítě některé z plánovaných akcí nezúčastní, žádáme rodiče, aby kontaktovali třídní učitelku/třídního učitele dítěte, a tuto informaci mu sdělili.

vyvěšeno od: 21. 10. 2021

Rozhodnutí vedení školy

Obrázek - Rozhodnutí vedení školy

Příští týden - pondělí 25.10. a úterý 26.10. 2021 - na naší škole probíhá výuka dle rozvrhu.

vyvěšeno od: 10. 9. 2021

Dodatek MŠMT 9.9.2021

Obrázek - Dodatek MŠMT 9.9.2021     Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje o změnách platných od 9.9.2021

Dokument se změnami.