Aktuality Pro rodiče a veřejnost
ZŠ Alešova ZŠ Bavorovská Gymnázium
vyvěšeno od: 28. 6. 2023

Úřední hodiny během letních prázdnin 1.7. - 31.8.2023

Obrázek - Úřední hodiny během letních prázdnin 1.7. - 31.8.2023     Obrázek - Úřední hodiny během letních prázdnin 1.7. - 31.8.2023

Aktuality
vyvěšeno od: 19. 5. 2023

Úspěchy našich žáků v okresním kole lehkoatletické olympiády

Obrázek - Úspěchy našich žáků v okresním kole lehkoatletické olympiády

V dubnu 2023 proběhlo školní kolo lehkoatletické olympiády, kterého se zúčastnili vybraní žáci druhého stupně školy. Nejlepší sportovci byli pak vybráni do okresního kola Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou v Blatné.

Mladší žáci soutěžili 2. května a dařilo se jim. Chlapci získali první místo a postoupili do krajského kola. Děvčata skončila na 3. místě. Fotogalerie

Starší žáci se utkali v Blatné ve středu 10. května. Chlapci také zabojovali a obsadili první místo s postupem do krajského kola. Dívky se umístily na 5. místě. Fotogalerie

Všem sportovcům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Postupujícím do krajského kola, které proběhne 25.5.2023 v Táboře, držíme palce.

Aktuality
vyvěšeno od: 12. 5. 2023

vyvěšeno od: 9. 5. 2023

Pozvánka na SPORTOVNÍ ODPOLEDNE a VERNISÁŽ

Obrázek - Pozvánka na SPORTOVNÍ ODPOLEDNE a VERNISÁŽ     Obrázek - Pozvánka na SPORTOVNÍ ODPOLEDNE a VERNISÁŽ

Aktuality
vyvěšeno od: 29. 3. 2023

Matematický klokan

Obrázek - Matematický klokan     Jak už jsme vás informovali, proběhl naší školou matematický klokan. Tradiční matematická soutěž, která žáky baví, protože nemusí mít excelentní znalost matematických vzorců a pouček, ale stačí mít dobrou představivost a logické myšlení.
Poměřit se s ostatními vyzkoušelo 357 žáků naší školy. Níže najdete nejlepší žáky jednotlivých kategorií.