vyvěšeno od: 23. 9. 2017

Vodácký kurz

Obrázek - Vodácký kurz

Vodácký výcvik na Vltavě byl zahájen v pondělí 11.9. ve V. Brodu doplňujícím poučením o bezpečnosti při pobytu na kurzu a hydrologií pro záchranáře. Po rozdělení do kanoí, zvládnutí základního postavení a ovládání lodě již nic nebránilo v splutí prvního úseku Vltavy (Vyšší Brod – Rožmberk). Následně po obědové pauze splutí úseku Rožmberk – Branná.

vyvěšeno od: 23. 9. 2017

Adaptační kurzy

Obrázek - Adaptační kurzy    První měsíc nového školního roku byl na naší škole ve znamení kurzů. Nové třídní kolektivy byli utužovány na adaptačních kurzech. Žáci prvních tříd základní školy, žáci primy i žáci kvinty z gymnázia si během kurzů užili mnoho zábavy a nevšedních zážitků.

vyvěšeno od: 19. 9. 2017

Mléko do škol

Obrázek - Mléko do škol

Cílem projektu je podpora zdravé výživy a zvýšení spotřeby mléka a mléčných výrobků. Projekt je určen žákům základních a středních škol.

vyvěšeno od: 5. 6. 2017

Obrázek - Republikové atletické finále Sportovní ligy ZŠ o Pohár ministryně školství – 49. ročník Poháru rozhlasu 6.6. 2017 v Kladně     Sportovci naší školy získali pro družstva v kategorii mladších a starších žáků dostatečný bodový zisk pro nominaci do republikového finále Poháru rozhlasu konaného 6.6.2017  Kladně.

vyvěšeno od: 2. 6. 2017

Zoologický kurz 2.VG

Obrázek - Zoologický kurz 2.VG

Jako každý rok, kdy se třída sexta našeho gymnázia vydá na zoologický kurz do CHKO Třeboňsko, jsme se na zoologický kurz vydali i my. V úterý odpoledne po škole jsme se všichni měli sejít na dvoře v areálu školy a společně naložit batohy a naše kola, která tvořila povinnou výbavu každého z nás.

Více se dozvíte zde.

vyvěšeno od: 10. 5. 2017

Majáles 2017

Obrázek - Majáles 2017     Letošní ročník vodňanského majálesu se konal dne 12. 5. 2017 v areálu ZŠ a Gymnázia. Celou akci zahájil průvod městem v tematických kostýmech. Třídy I. NG až 2. VG následně sbíraly body v rozličných soutěžích a na závěr předvedly zdařilé scénky na téma dějin lidstva, kdy každá třída ztvárnila jinou etapu.

vyvěšeno od: 7. 5. 2017

Druhé kolo přijímacích zkoušek na Gymnázium

Obrázek - Druhé kolo přijímacích zkoušek na Gymnázium

- do 1. ročníku osmiletého studia (po 5. třídě ZŠ)

- do 1. ročníku čtyřletého studia (po 9. třídě ZŠ)

- Uzávěrka přihlášek: do 11. 5. 2017

vyvěšeno od: 7. 5. 2017

Výsledky přijímacích zkoušek na Gymnázium

vyvěšeno od: 4. 5. 2017

Úspěch ve finanční gramotnosti

Obrázek - Úspěch ve finanční gramotnosti     Soutěž Finanční gramotnost od roku 2009 vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR v nejvyšší kategorii celostátních školních soutěží „A“. Cílem soutěže je naučit finanční gramotnost žáky základních škol a žáky středních škol. Finanční gramotnost je stále nejúčinnější prevencí proti předlužení a sociálnímu vyloučení a učí děti i dospělé finančně zabezpečit sebe a svoji rodinu a plnohodnotně rozvíjet svůj osobní život.

vyvěšeno od: 10. 4. 2017

Přijímací zkoušky na Gymnázium