Maxík

Od února do dubna proběhl na všech budovách naší školy stimulační program MAXÍK, kterým se děti připravují na vstup do školy.

MAXÍK je barevný panáček, který pomáhá dětem se cvičením, kreslením, správnou výslovností, vyjadřováním, držení psací potřeby i plněním úkolů. Děti se s ním seznamují s prostředím školy i paní učitelkami. Za pomoci rodičů si zlepšují svou motoriku, grafomotoriku, rozvíjí se v oblasti zrakové i sluchové i prostorové orientaci, učí se koncentraci pozornosti.

Kurz ukázal dětem i rodičům, že škola přináší mnoho zajímavého a že se na ni i paní učitelku mohou těšit.