Základní škola a Gymnázium Vodňany


Jídelníčky
ŠJ Alešova
 
ŠJ Bavorovská
 
ŠJ Výstavní
 


Platby



Asistenti pedagoga


budova Alešova

Klára Mrázková - 4.A a 7.C
telefon: 383 311 501, e-mail: Klara.Mrazkova@zsgvodnany.cz

DiS. Marie Pauchová - 3.A
telefon: 383 311 501, e-mail: Marie.Pauchova@zsgvodnany.cz

Helena Bláhová - 1.A
e-mail: Helena.Blahova@zsgvodnany.cz

Lenka Mottlova - 1.B
e-mail: Lenka.Mottlova@zsgvodnany.cz

Bc. Iva Filipová - 7.A
telefon: 383 311 319, e-mail: Iva.Filipova@zsgvodnany.cz

 

budova Bavorovská

Mgr. Zdeňka Čížková - 5.E
telefon: 383 313 415, e-mail: Zdenka.Cizkova@zsgvodnany.cz

Ing. Bc. Miluše Livečková - 2.C
telefon: 383 313 427, e-mail: Miluse.Liveckova@zsgvodnany.cz

Adéla Plundrichová - 5.D
telefon: 383 313 426, e-mail: Adela.Plundrichova@zsgvodnany.cz

Beata Kohoutová - 9.C
telefon: 383 313 414, e-mail: Beata.Kohoutova@zsgvodnany.cz

Nikola Filipová - 4.C
telefon: 383 313 426, e-mail: Nikola.Filipova@zsgvodnany.cz

Bc. Hana Vavrušková DiS - 8.D
telefon: 383 313 417, e-mail: Hana.Vavruskova@zsgvodnany.cz
 

budova Výstavní

Monika Malečová - 3.D
telefon: 383 383 977, e-mail: Monika.Malecova@zsgvodnany.cz

Gymnázium

Eva Marková - IV.NG
telefon: 383 313 442, e-mail: Eva.Markova@zsgvodnany.cz

Škola - jaro
Základní škola a Gymnázium Vodňany, Alešova 50, 389 01 Vodňany
Tato stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím, souhlasíte s jejich použitím. Další informace Souhlasím