Základní škola a Gymnázium Vodňany


Jídelníčky
ŠJ Alešova
 
ŠJ Bavorovská
 
 
ŠJ Výstavní
 


Platby



Asistenti pedagoga


budova Alešova

Klára Mrázková - 3.A a 6.C
e-mail: Klara.Mrazkova@zsgvodnany.cz

DiS. Marie Pauchová - 2.A
e-mail: Marie.Pauchova@zsgvodnany.cz

Bc. Iva Filipová - 6.A
telefon: 383 311 319, e-mail: Iva.Filipova@zsgvodnany.cz

 

budova Bavorovská

Monika Malečová - 9.C
telefon: 383 313 423, e-mail: Monika.Malecova@zsgvodnany.cz

Mgr. Zdeňka Čížková - 7.C
telefon: 383 313 427, e-mail: Zdenka.Cizkova@zsgvodnany.cz

Dagmar Blažková - 1.C
telefon: 383 313 427, e-mail: Dagmar.Blazkova@zsgvodnany.cz

Adéla Plundrichová - 4.D
telefon: 383 313 426, e-mail: Adela.Plundrichova@zsgvodnany.cz

Beata Kohoutová - 8.C
telefon: 383 313 414, e-mail: Beata.Kohoutova@zsgvodnany.cz

Nikola Srncová - 3.C
telefon: 383 313 426, e-mail: Nikola.Srncova@zsgvodnany.cz

Eva Marková - 7.D
telefon: 383 313 417, e-mail: Eva.Markova@zsgvodnany.cz

 

budova Výstavní

Iva Hraňová - 4.E
e-mail: Iva.Hranova@zsgvodnany.cz

 

Gymnázium

Bc. Simona Jíchová - III.NG
e-mail: Simona.Jichova@zsgvodnany.cz, profil

Škola - jaro
Základní škola a Gymnázium Vodňany, Alešova 50, 389 01 Vodňany
Tato stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím, souhlasíte s jejich použitím. Další informace Souhlasím