budova Alešova

Telefon: 383 311 312
E-mail: lubos.popelka@zsgvodnany.cz
Bankovní spojení: 163889465/0600
Výdej obědů: 11:00 - 13:45 hod.

Kuchařky:
Marie Šmitmajerová - vrchní kuchařka
Helena Víšková
Zdeňka Kubová
Kateřina Hlinková
Zdeňka Stluková

Důležité informace pro strávníky:
- Obědy na následující měsíc musí být zaplaceny do 25. dne předchozího měsíce!
- Pokud nebude platba k poslednímu dni v měsíci připsána na účet, nebude vydán oběd!
- Ztrátu čipu je nutno neprodleně nahlásit!

Koupě čipu:
Čipy se kupují v kanceláři školy. Tento čip je nutné zaevidovat nejen ve školní jídelně, ale zároveň v kanceláři školy. Evidence ve školní jídelně je důležitá pro vyzvedávání obědů, evidence v kanceláři je nutná pro fungování čipu pro vstup do budovy školy.

Objednávání obědů:
První chod je nastaven automaticky po zaplacení platby na celý měsíc. Druhý chod je třeba objednat 2 dny předem. Výběr se provádí on-line na adrese www.strava.cz, popřípadě pomocí čipu na školním terminálu, případně písemně do schránky školní jídelny.

Ohlašování obědů:
V době nepřítomnosti žáka ve škole není nárok na oběd, je tedy nutno jej odhlásit, nebo uhradit cenu oběda v plné výši s doplatkem mzdové a provozní režie. První den nemoci žáka je cena oběda bez doplatku. Rodič může oběd vyzvednout v jídlonosiči. Odhlásit oběd je možno v pracovních dnech, vždy den předem do 13 hodiny u vedoucího školní jídelny, případně on-line na adrese www.strava.cz. Pokud je dítě ve škole, má povinnost oběd sníst ve ŠJ.

Upozornění:
Školní jídelna má živnostenský list na hostinskou činnost a může vařit pro cizí strávníky, kteří si obědy odnášejí v jídlonosičích. Cena oběda je 57,- Kč. Výdej pro cizí strávníky je od 11:00 hod do 11:30 hod a od 13:30 hod do 13:45 hod.

budova Bavorovská

Vedoucí školní jídelny: Vladimíra Žlábková
Telefon: 383 382 950, nebo  383 313 420
E-mail: SJ.bavorovska@seznam.cz
Bankovní spojení: 149900744/0600
Výdej obědů: 11:30 hod. – 13:45 hod.

Kuchařky:
Adamcová Karolína - vrchní kuchařka
Sochorová Renáta
Motlová Blanka
Pivoňková Lenka
Kašparová Vlasta

Důležité informace pro strávníky:
- Obědy na následující měsíc musí být zaplaceny do 25. dne předchozího měsíce!
- Ztrátu čipu je nutno neprodleně nahlásit!

Koupě čipu:
Čipy se kupují v kanceláři školy. Tento čip je nutné zaevidovat u vedoucí školní jídelny.

Objednávání obědů:
První chod je nastaven automaticky po zaplacení platby na celý měsíc. Druhý chod je třeba objednat 2 dny předem. Výběr se provádí on-line na adrese www.strava.cz, případně pomocí čipu na škoním terminálu, případně písemně do schránky vedle terminálu.

Odhlašování obědů:
V době nepřítomnosti žáka ve škole není nárok na oběd, je tedy nutno jej odhlásit, nebo uhradit cenu oběda v plné výši s doplatkem mzdové a provozní režie. První den nemoci žáka je cena oběda bez doplatku. Rodič může oběd vyzvednout v jídlonosiči. Odhlásit oběd je možno v pracovních dnech, vždy den předem do 13. hodiny u vedoucí školní jídelny, případně on-line na adrese www.strava.cz. Pokud je dítě ve škole, má povinnost oběd sníst ve ŠJ.

Upozornění:
Školní jídelna má živnostenský list na hostinskou činnost a může vařit pro cizí strávníky, kteří si obědy odnášejí v jídlonosičích. Cena oběda je 55,- Kč. Výdej pro cizí strávníky je od 11:00 - 11:30 hod a od 13:30 - 13:45 hod.