Informace pro rodiče budoucích prvňáčků včetně seznamu žáků a jejich rozdělení do jednotlivých tříd pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče,

Plánované  informační setkání se uskuteční ve středu 24.6. 2020 od 16:00 hod v prostoru budoucích tříd 1.A, 1.B (pro budovu v Alešově ulici) a v 1.C (pro budovu v Bavorovské ulici). Z důvodu rekonstrukce části interiérů v budově ve Výstavní ulici se informační schůzka pro budoucí 1.D uskuteční v prostorách třídy 4.C v Bavorovské ulici.  Během setkání se Vám představí budoucí třídní učitelky, dozvíte se základní informace týkající se nástupu Vašich dětí do 1. třídy a dostatečný prostor bude dán i případným dotazům. V níže uvedených odkazech naleznete všechny důležité informace. Vše si prosím pečlivě přečtěte. Z důvodu zvýšených hygienických nároků Vás předem žádáme o použití roušky během pohybu v prostorách školy a schůzky samotné.

Na osobní setkání a úzkou spolupráci se těší ředitelka školy Jarmila Rybáčková.

V odkazech naleznete tyto informace: