Maškarní ples

Obrzek - Maškarní ples     Na maškarní ples jsme se jako 8. ročník připravovali týdny dopředu. Vyráběli jsme si sami výzdobu, nacvičovali jsme taneční vystoupení a mnoho dalšího. Při všech přípravách nám ovšem vždy byla nápomocná paní učitelka Soukupová, paní asistentka Kejšarová a paní asistentka Kozová a samozřejmě pan učitel Filip. Všichni jsme si navzájem pomáhali a díky tomu jsme vše zvládli rychle a hladce.

 

V úterý 27.2. to vše vypuklo. V prvním bodě jsme všechny naše mladší spolužáky a paní učitelky přivítali a potom následovalo taneční vystoupení pod vedením naší třídní paní učitelky Soukupové. Taneční vystoupení se nám povedlo a všem se moc líbilo. Na našem maškarním plese bylo plno zábavy, her, tomboly a výborného občerstvení. Za 8. ročník bychom chtěli poděkovat všem, kdo se zúčastnil a také všem, kdo se na přípravě plesu podílel.

M. Hollerová

 

Dne 27. února pořádala 8.C a 8.D maškarní ples v tělocvičně na Bavorovské. Od rána tam 8. třída pod dohledem třídních učitelů paní Soukupové, pana Filipa a asistentek paní Kozové a paní Kejšarové, připravovala, aby až ve 12:30 přišly děti, tak to tam pro ně bylo absolutně dokonalé. Když děti přišly, mohly začít soutěžit a koupit si občerstvení a lístek do tomboly. Za 15 minut byla první velká soutěž, kdy se hrála židličkovaná s obručemi, kdy si děti zatancovaly na hudbu a zároveň hrály o ceny.

Potom 8.C tancovala tance, které měli připravené. Tanečních sérií bylo více, kdy se mohly zapojit i děti. Maškarní ples se konal do 14:30 a pak děti odcházely. Tímto bychom chtěli poděkovat těm, co se na nás přišli podívat a zahrát si o ceny. Děkujeme za účast.

A. Vlková

 

Fotogalerie