vyvěšeno od: 22. 5. 2020

Vyhlášení vítězů soutěže ke Dni matek

Výherci jsou

Pavla Pixová 7. B a Matěj Křivánek 2. A .

vyvěšeno od: 7. 5. 2020

Malovací soutěž s drakem Koronem (probíhá, do konce června)

Milé děti, rádi bychom s vámi sdíleli pohádkové omalovánky „Jak zvítězit nad drakem Koronem“. https://drakkoron.cz/ Pohádkové omalovánky vytiskněte, prohlédněte, vezměte barevné pastelky a obrázky vymalujte. Vymalovaného draka Korona nám vyfoťte nebo oskenujte a pošlete. Pokud budete chtít můžete nám namalovat, nakreslit nebo vyrobit i svého vlastního draka Korona. Na všechna výtvarná dílka se moc těšíme.

Instrukce naleznete zde.
Drak ke stažení zde.​

vyvěšeno od: 7. 5. 2020

Dva roky prázdnin aneb kdo si hraje nezlobí (ukončeno)

vyvěšeno od: 7. 5. 2020

Soutěž ke Dni matek (ukončeno)

Po naší první soutěži na téma Velikonoce jsme pro vás připravili novou soutěž, tentokrát na téma Den matek.

Pokud už máš nebo teprve vyrábíš dárek pro svou maminku, neváhej a pochlub se nám fotografií. My tvou fotku zařadíme do soutěžního hlasování :-)