Kočky v akci vyhrály

Obrzek - Kočky v akci vyhrály    

Dva měsíce trvalo 1. kolo soutěžního klání „Mladý záchranář v akci“. Jde o soutěž pořádanou Hasičským záchranářským sborem Jihočeského kraje a Krajským ředitelstvím policie Jihočeského kraje.
Soutěže se zúčastnilo několik našich družstev, jak už jsme Vás informovali v dřívějším článku.

 

V silné konkurenci téměř 40 družstev zařazené do první kategorie, obsadilo družstvo žáků 4. C ve složení Agáta Vojtková, Alena Lepičová, Karolína Šímová, Vanesa Trendová a Jakub Vaněk 1. místo a postupují do finálního 2. kola, které se bude konat přímo v areálu stanice HZS JčK v Českých Budějovicích. Ve druhém kole se budou muset soutěžní týmy umět správně zachovat v situacích, s kterými se setkávají skuteční hasiči nebo policisté.

Držme „Kočkám v akci“ palce, ať i tam se jim daří!