Základní škola a Gymnázium Vodňany


Jídelníčky
ŠJ Alešova
 
ŠJ Bavorovská
 
ŠJ Výstavní
 


PlatbyJežíškova vnoučata
    Český rozhlas zorganizoval akci s názvem "Ježíškova vnoučata", kdy lidé podporují důchodce v domovech pro seniory. Naše děti z celé školy se akce zúčastňují a vyrábějí vánoční přáníčka. Doufáme, že naše výrobky dokáží vykouzlit úsměv na tvářích našich starších spoluobčanů.
www.jeziskovavnoucata.cz

 


5.C

I naše třída se zapojila do celostátního projektu "Ježíškova vnoučata", která plní vánoční přání lidem v domovech pro seniory. Doufáme, že vánoční přáníčka s věnováním udělají radost neznámým babičkám i dědečkům v domovech pro seniory. Vyráběli jsme je s láskou, aby potěšila staré lidi, pomohla vykouzlit úsměv na jejich tvářích a navodila tu pravou sváteční atmosféru. 

   

 


Škola - jaro
Základní škola a Gymnázium Vodňany, Alešova 50, 389 01 Vodňany
Tato stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím, souhlasíte s jejich použitím. Další informace Souhlasím