Vánoční desetiboj

Poslední školní den tohoto kalendářního roku se v budově základní školy v Alešově ulici nesl ve znamení přátelského zápolení mezi třídami druhého stupně.

Vánoční desetiboj patří ke kláním, ve kterém se může každý žák „najít“ a uplatnit svůj talent.

Velkému zájmu se těšily sportovní disciplíny, ale pozadu nezůstaly ani znalostní soutěže i aktivity, při kterých musí soutěžící užít logiku a přesnost odhadu.

Žákyně a žáci jednotlivých tříd se rozdělili do družstev dle soutěží a získávali v nich body pro svou třídu. Po sečtení všech bodů se na prvním místě umístila 8.B, stříbrnou pozici zaujala 9.A, o bronz se dělila 8.A a 6.B.

Všichni se dobře bavili a již se těšíme na příští ročník.

Všem žákům, rodičům i zaměstnancům školy přejeme krásné Vánoce, mnoho radosti a štěstí do nového roku 2019.