Základní škola a Gymnázium Vodňany


Jídelníčky
ŠJ Alešova
 
ŠJ Bavorovská
 
 
ŠJ Výstavní
 


PlatbyPreventivní programy na ZŠG Vodňany
    Předcházení rizikovému chování dětí. To je hlavní účel preventivních programů pořádaných na Základní škole a Gymnáziu Vodňany. V prvním pololetí tohoto školního roku se jich účastnilo 15 tříd naší školy. Témata byla přizpůsobena věku a situaci ve třídě, a tak například žáci sedmých tříd prošli zážitkovými aktivitami na téma emoce, žáci šestých tříd zažili aktivity na posílení třídního kolektivu (vzhledem k jejich přechodu na druhý stupeň) a tak dále. 

 


Na základě předchozích poznatků z preventivních programů, informací od třídních učitelů a také poznatků výchovných poradců, školních metodiků prevence a vedení školy průběžně zařazujeme do některých tříd i prevenci selektivní, která se přímo zaměřuje na problém, který se ve třídě vyskytl.

Třídy procházejí různými tématy po celou dobu školní docházky. Programy jsou většinou čtyřhodinové, navazují na sebe a jsou uskutečňovány každé pololetí. Podrobnější informace o těchto aktivitách a o předcházení rizikového chování na naší škole jsou obsažené v Minimálním preventivním programu, který naleznete na webových stránkách školy.

Mgr. Filip Marek


Škola - jaro
Základní škola a Gymnázium Vodňany, Alešova 50, 389 01 Vodňany
Tato stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím, souhlasíte s jejich použitím. Další informace Souhlasím