Lyžařský kurz 7.AB

Obrzek - Lyžařský kurz 7.AB     Svahy lipenského skiareálu během dvou lednových týdnů brázdili naši sedmáci. Třídy 7A a 7B se vždy po týdnu vystřídali na Lipně. Na následujících řádkách se můžete pobavit střípky z lyžařského kurzu 7B:

 

…hned v neděli, když jsme přijeli, jsme šli na sjezdovku. Jelikož jsme neměli skipas, tak jsme museli jít pěšky, což byla fakt fuška. Poprvé na lyžích to byly samé pády, ale někdo to i uměl. Potom, když učitelé viděli, jak dobře a špatně jezdíme, rozdělili nás do dvou skupin. Do středy jsme každý den lyžovali, pak nastal kritický den….

…nejlepší byly naše nehody. Například: „Neuměl jsem ještě brzdit, tak jsem srazil neznámého, vysokého pána, Adama a Báru." …

…3 dny jsme chodili do bazénu. Nakonec se nám podařilo vytvořit přehradu na divoké řece a nikdo se přes nás nedostal….

… ze vzpomínek kluků: „i s holkami byla sranda. Každý náš pokoj si pojmenoval koště. Třeba naše se jmenovalo Ham, kluků vedle Žaneta a koště holek Natural. Chudinku Žanetu zlomila jedna nejmenovaná osoba z pokoje 15."…

… a závěrečný slalom… ve čtvrtek se uskutečnil slalom. Byla to sranda a všichni jsme to nějak přežili. Před závodem jsem měl strašnou trému a ta vygradovala v to, že jsem vykolejil ze stopy a ztratil jsem cenné vteřiny.

…na lyžáku se mi hodně líbilo a bavilo mě to. Děkuju za novou zkušenost, lyžák byl úžasný. Lyžařský kurz jsem si moc užila a doufám, že cyklák a vodák bude stejný….

PS: Hodně jsme si to užili a vařili tam dobře :)

Mgr. Vlastimil Šmidmajer

 

Obrzek - Lyžařský kurz 7.AB     Obrzek - Lyžařský kurz 7.AB     Obrzek - Lyžařský kurz 7.AB