Maškarní bál ve ŠD

Obrzek - Maškarní bál ve ŠD    

Ve středu 20.2. se uskutečnil v tělocvičně naší školy maškarní bál a to nejen pro děti ze ŠD, ale i pro jejich sourozence a spolužáky z prvního stupně. Zasoutěžit, zatančit a pobavit se, přišla i družina ze školy ve Výstavní ulici.

 

Hned po obědě se děti převlékly do svých masek a nedočkavě očekávaly začátek. Mezitím nám kuchaři z kroužku vaření připravili občerstvení, takže pochutnat jsme si mohli na jednohubkách, které dělala princezna, čertice, indiánka, doktorka nebo dokonce i sám Julius Caesar. V půl druhé začaly tělocvičnou znít první písničky, které nám pouštělo roztomilé telátko Dáda a začalo se tančit. Jeptiška Evička zase děti trpělivě provázela všemi soutěžemi. Krásné vystoupení měly i mažoretky Domča s Adélkou a zaslouženě sklidily od dětí velký aplaus. Hlavní částí karnevalů samozřejmě bývá vyhodnocení nejhezčích masek. Tento úkol jsme tentokrát nechali na dětech a deset nejlepších pak odměnili. Výběr byl opravdu těžký, v tělocvičně jsme napočítali téměř 80 masek. Děti musím pochválit za jejich soutěživost i chování během celého karnevalu.

Za všechny mimino Martina.

 

Obrzek - Maškarní bál ve ŠD     Obrzek - Maškarní bál ve ŠD     Obrzek - Maškarní bál ve ŠD
             
Obrzek - Maškarní bál ve ŠD   Obrzek - Maškarní bál ve ŠD   Obrzek - Maškarní bál ve ŠD