Základní škola a Gymnázium Vodňany


Jídelníčky
ŠJ Alešova
 
ŠJ Bavorovská
 
ŠJ Výstavní
 


PlatbyJarní besídka ŠD Alešova s čokolínou
    V tělocvičně ZŠG Alešova se v pátek 12. dubna rozezněly tóny kytary. Děti ze ŠD se naučily jarní básničky a písničky a na druhé velikonoční besídce je společně přednesly rodičům a prarodičům. Po besídce jsme se všichni přesunuli do jídelny, kde na nás čekala paní Navarová s plnými bednami čokolíny.

 


 

   

Po krátkém úvodu o čokolíně (jedlé modelovací hmotě) se děti s rodiči pustili do tvoření. V plné jídelně (80 účastníků) vznikaly různé výrobky v podobě sladkých velikonočních i jiných dekorací. Děti si procvičily jemnou motoriku, ochutnaly čokolínu a rozvíjely fantazii. Rodiče i děti odcházeli nadšeni, s úsměvem na tváři a výrobky v rukách.

Poděkování za nadmíru příjemně strávené odpoledne patří paní Navarové za spolupráci při akci a čokolínu, panu Popelkovi a jeho týmu školní jídelny za připravené občerstvení a všem, kdo se na akci podíleli.

Text Lenka Krausová, foto Majka Pauchová

 


Škola - jaro
Základní škola a Gymnázium Vodňany, Alešova 50, 389 01 Vodňany
Tato stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím, souhlasíte s jejich použitím. Další informace Souhlasím