Základní škola a Gymnázium Vodňany


Jídelníčky
ŠJ Alešova
ŠJ Bavorovská
ŠJ Výstavní
 


PlatbyŠkolní jídelna Alešova ve školním roce 2018/2019
    V aktuálním školním roce jsme pro naše strávníky zařadili do jídelníčků více jak třicet nových receptur. Žáci díky tomu mohli ochutnat i méně používané potraviny (Merlík chilský, kanadské brusinky, kokosové mléko, aj.).

 


Z nových jídel žáky zaujaly např. Alpský knedlík s povidly a mákem, přelitý vanilkovým krémem (úvodní obrázek), kuřecí placičky s opékaným bramborem a zelným salátem (levý obrázek) a celerový salát s ananasem, kuřecím masem a domácími houstičkami (pravý obrázek). V následujícím školním roce budeme v tomto trendu pokračovat a navíc na vás čekají některé novinky. Máte se věru nač těšit. Hezké prázdniny všem!

Luboš Popelka, vedoucí ŠJ Alešova a kolektiv kuchařek

 

   

 


Škola - jaro
Základní škola a Gymnázium Vodňany, Alešova 50, 389 01 Vodňany
Tato stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím, souhlasíte s jejich použitím. Další informace Souhlasím