Školní jídelna Alešova ve školním roce 2018/2019

Obrzek - Školní jídelna Alešova ve školním roce 2018/2019     V aktuálním školním roce jsme pro naše strávníky zařadili do jídelníčků více jak třicet nových receptur. Žáci díky tomu mohli ochutnat i méně používané potraviny (Merlík chilský, kanadské brusinky, kokosové mléko, aj.).

 

Z nových jídel žáky zaujaly např. Alpský knedlík s povidly a mákem, přelitý vanilkovým krémem (úvodní obrázek), kuřecí placičky s opékaným bramborem a zelným salátem (levý obrázek) a celerový salát s ananasem, kuřecím masem a domácími houstičkami (pravý obrázek). V následujícím školním roce budeme v tomto trendu pokračovat a navíc na vás čekají některé novinky. Máte se věru nač těšit. Hezké prázdniny všem!

Luboš Popelka, vedoucí ŠJ Alešova a kolektiv kuchařek

 

Obrzek - Školní jídelna Alešova ve školním roce 2018/2019     Obrzek - Školní jídelna Alešova ve školním roce 2018/2019