Bezva Den

Obrzek - Bezva Den     V úterý 1. října se dveře všech budov naší školy otevřely dokořán a uvnitř se pedagogové i žáci těšili na návštěvu rodičů a přátel školy. Byl totiž BezvaDen, den otevřených dveří.
Přálo nám i počasí, které do svého repertoáru zařadilo slunný a teplý den, takže mohly proběhnout všechny venkovní aktivity.

 

Velmi oblíbenou součástí programu je sportovní trojboj rodinných dvojic, nejlépe rodič - dítě, a to v disciplínách štafetový běh, střelba na koš a skok do dálky.

Uvnitř všech tří budov školy byly připraveny různorodé aktivity, kvízy v českém, anglickém i německém jazyce, pohybové a vědomostní hry, ukázky chemických pokusů, pečení palačinek, ukázky hry na orffovy nástroje, ukázky robotů, využití 3D brýlí a práce s virtuální realitou a mnohé další zajímavé činnosti. Velmi zaujala taneční ukázka v podání žákyň 9.D.

BezvaDen se povedl a všichni odcházeli ze školních budov s úsměvem na tváři.

Mgr. Jana Vršecká

 

Obrzek - Bezva Den     Obrzek - Bezva Den     Obrzek - Bezva Den     Obrzek - Bezva Den
               
Obrzek - Bezva Den     Obrzek - Bezva Den   Obrzek - Bezva Den   Obrzek - Bezva Den
               
Obrzek - Bezva Den     Obrzek - Bezva Den   Obrzek - Bezva Den   Obrzek - Bezva Den