Základní škola a Gymnázium Vodňany


Jídelníčky
ŠJ Alešova
ŠJ Bavorovská
ŠJ Výstavní
 


PlatbyPodzimní tvoření a mlsání
   Jak už jsme si ve ŠD zvykli, každých čtvrt roku připravujeme pro děti větší akci, kdy se snažíme propojit kroužek sportovní, výtvarný a vaření. Každé oddělení si něco přichystá a děti si postupně ve skupinách něco vyrobí, upečou či uvaří a v tělocvičně si zasportují a zasoutěží. Letošní první akcí bylo "Podzimní tvoření a mlsání".

 


Zúčastněných dětí bylo opravdu hodně, ale času málo. Výsledek za to ale stál. Podzimní strašáci z lahví od vína nebo sovičky ze zavařovacích sklenic se opravdu povedli. Moc dobře se dětem dařilo i ve školní kuchyňce, kde se pekly jablkové šátečky a z hrušek a hroznového vína vytvořily kouzelné ježečky. A aby své tělo po těch dobrotách protáhly, v tělocvičně na ně čekala překážková dráha. Doufám, že si to všichni patřičně užili a těšíme se na další větší akci, jak jinak než vánoční, která bude nejen pro děti, ale i jejich rodiče.

Martina Vlková

 

     

 


Škola - jaro
Základní škola a Gymnázium Vodňany, Alešova 50, 389 01 Vodňany
Tato stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím, souhlasíte s jejich použitím. Další informace Souhlasím