Plavecký výcvik čtvrťáků

Obrzek - Plavecký výcvik čtvrťáků     V období od 30.11.2016 do 8.2.2017 se třídy 4.A, 4.B a 4.C zúčastnily plaveckého výcviku v Písku.

 

Každou středu se děti autobusem vydaly do plaveckého bazénu v Písku, kde se pod vedením instruktorek plavání ponořily do „vodního světa“. Děti se rozdělily do družstev podle úrovně plaveckých dovedností a výcvik mohl začít.

Mezi aktivity, ve kterých se žáci zdokonalovali, patřilo potápění a lovení různých předmětů, splývání, skoky do vody, kotouly a hvězdice ve vodě a další činnosti. Každá lekce trvala 90 minut a děti si ji velmi užívaly.

Na závěr výcviku měli kluci a děvčata „volnou zábavu“, kdy si mohli vybrat činnost, která je nejvíce bavila a užít si s kamarády co nejvíce legrace. Všichni si jistě zaslouží samé jedničky na svém mokrém vysvědčení. Věřím, že plavecký výcvik byl pro děti příjemně stráveným časem.

Jedlisková Alexandra