Zima v družině ve Výstavní ulici

Obrzek - Zima v družině ve Výstavní ulici     Letošní zima je jiná než jsme zvyklí, žádní sněhuláci ani koulovačky, ale my neleníme a objevujeme svět kolem naší školy. Navštívili jsme několik dětských hřišť, vlakové nádraží a přilehlý park.

 

S rodiči jsme vyrobili několik krmítek, která pravidelně pozorujeme a doplňujeme nějakou dobrotou na přilepšenou. Náš pan školník nám pomohl s montáží, kterému tímto ještě jednou děkujeme. Sčítali jsme ptactvo pro Českou společnost ornitologickou a obdrželi jsme za to certifikát. Každý den čteme, nejvíce nás zatím baví Pipi Dlouhá punčocha a její Hopetosa, kterou jsme si namalovali. Doufáme, že se zima umoudří a pošle nám pro radost několik sněhových vloček.

 

Obrzek - Zima v družině ve Výstavní ulici     Obrzek - Zima v družině ve Výstavní ulici     Obrzek - Zima v družině ve Výstavní ulici