Výtvarná dílna

Obrzek - Výtvarná dílna    

Dne 18.3.2017 se v rámci Dne otevřených dveří  uskutečnila na ZŠ Alešova výtvarná dílna. Dílna probíhala od 10,00 do 13,30 hodin a byla rozdělena na dvě části. V první části se účastníci seznámili se samotvrdnoucí hmotou. Vyráběli z ní výrobky s velikonoční tématikou. Nejoblíbenějším a nejčastějším výrobkem byla ovečka, která se všem účastníkům velice povedla.

 

Ve druhé části dílny dostali účastníci příležitost vyzkoušet si malbu na porcelán. Porcelán zdobili fixami a štětci dle vlastních návrhů. Kdo si příliš nevěřil, využil ke zdobení samolepící šablonky a barvu nanášel s pomocí houbičky tupováním. Vznikly krásné hrnečky , které budou po vypálení připomínat všem příjemně strávenou sobotu. Celkově dílnu navštívilo 29 žáků naší školy, 3 jejich sourozenci a 2 maminky.

Všichni jsme si dílnu moc užili a těšíme se na nějakou příští.

                                                                                                Rejžková Olga

 

Obrzek - Výtvarná dílna     Obrzek - Výtvarná dílna
       
Obrzek - Výtvarná dílna     Obrzek - Výtvarná dílna